niedziela, 13 maja 2012

LADIES NIGHT Maj


Babskie pogaduchy, najnowsze kinowe premiery oraz ciekawi eksperci! W Dzień Kobiet Cinema City zapoczątkowało niezwykły kobiecy cykl wieczorów filmowych – Ladies Nights – w kinach Cinema City w aż 15 miastach Polski!

Odtąd drogie Panie zawsze w jeden czwartek miesiąca Cinema City zaprasza Was na inspirujące wieczory filmowe TYLKO DLA KOBIET  — z dobrym filmem w roli głównej, pełne niezwykłych prezentów i niespodzianek oraz… mnóstwem nagród do wygrania!
Jeśli szukasz niecodziennego sposobu na świetny babski wieczór zabierz przyjaciółki na wyjątkowy seans Ladies Night poprzedzony prawdziwie kobiecymi atrakcjami na sali kinowej! Czekają na Was między innymi pokazy profesjonalnego makijażu, porady kosmetyczne i fryzjerskie, warsztaty ze stylistami, konsultacje z dietetykami i trenerami fitnessu, pokazy tańca, a także smakowite degustacje i porady kulinarne, a do tego mnóstwo pozytywnej babskiej energii! Czyli wszystko to, co my kobiety lubimy najbardziej!

Na kolejnym spotkaniu LADIES NIGHT zobaczymy się już w czwartek 24 maja o godzinie 19:30 na przedpremierowym pokazie filmu "Uwodziciel"!

 PRZEKAŻ DALEJ TĘ INFORMACJĘ !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz