sobota, 5 maja 2012

Vichy Idealia

Będąc w aptece otrzymałam ulotkę firmy Vichy Laboratoires dotycząca nowego kremu - IDEALIA.
Aby lepiej zrozumieć potrzeby kobiet, naukowcy z działu badań L'oreal przeprowadzili unikalne na skalę światową badania. Przebadano 685 kobiet na 4 kontynentach, 98 godzin wywiadów.
Rezultat badania? Marzenie kobiety o idealnej skórze: gładkiej, promiennej, pozbawionej zmarszczek, przebarwień i widocznych porów.
Stworzono krem nowej generacji dla kobiet IDEALIA. Występuje w dwóch wariantach: do skóry suchej oraz do skóry suchej i mieszanej.
Laboratoria Vichy, zainspirowane biotechnologią, po raz pierwszy zastosowały KOMBUCZĘ, jako składnik aktywny w kremie. Kombucza poprawia jakość skóry, testy in vitro wykazały, że chroni skórę przed starzeniem się białek (ich glikacją) i wpływa na poprawę jej kolorytu.

Bogata formuła kremu zawiera ponadto:
  • LHA, która działa złuszczająco, ułatwia wnikanie składników aktywnych
  • ADENOZYNĘ, która wzmacnia przeciwzmarszczkowe działanie kombuczy
  • WITAMINĘ E, która zwalcza wolne rodniki
  • WODĘ TERMALNĄ Z VICHY, która koi i regeneruje skórę
KOMBUCZA od wieków jest znana ze swoich właściwości leczniczych. To składnik pozyskiwany z wyciągu herbaty, bogaty w: Biotyki, Witaminy, Kwasy AHA, Polifenole.
Bogata formuła kremu zapewnia skórze miękkość, wygładzanie i wyjątkowe poczucie komfortu, a lekka żelowa konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na powierzchni skóry. Dodatkową przyjemność stosowania przynosi delikatny zapach białych kwiatów, a opalizująca formuła dodaje skórze blasku.
Co sądzicie o tym nowym kremie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz