piątek, 18 stycznia 2013

Bądź boska

Każda kobieta może dobrze wyglądać i czuć się atrakcyjnie - tak uważa Monika Jurczyk i udowadnia to w swojej książce. Pierwsza polska personal shopperka objaśnia, jak podkreślać i ukrywać różne aspekty figury, by osiągnąć "casual look" w szlachetnym wydaniu. Dzięki jej autorskiemu systemowi dziewięciu standardowych typów sylwetek Polek nie jest to wcale trudne. Dzięki tej lekturze przekonasz się, że styl to kwestia proporcji, a nie wieku czy rozmiaru. Nauczysz się zarządzać szafą, dobierać dodatki i kolory. Warto!

Bądź boska to poradnik, który powstał po to, byś mogła pokochać ubrania, czuć się w nich świetnie, doskonale wyglądać i podkreślać codzienność tym, co masz na sobie. Nauczysz się, jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą według zasad piramidy prawidłowego ubierania się. Znajdziesz też wskazówki, jak wyglądać dobrze w jesieni życia i jak skomponować szafę przyszłej mamy. Autorka zdradza tajniki specjalistek od zakupów po to, by każda kobieta, w każdym wieku wyglądała i czuła się jak gwiazda swojego życia.

O autorce:
Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka Jest pierwszą polską personal shopperką. Jej zawód zrodził się z miłości do ubrań i ubierania, lecz kilka lat temu, gdy zaczynała, był w Polsce zupełnie nieznany. Praca z klientkami zaowocowała autorskim systemem SYLWETKA OSY, doskonale opisującym 9 typów sylwetek Polek. Dziś Osa kieruje zespołem osobistych stylistek, od jej pseudonimu powszechnie zwanych Osami. Szkoli przyszłe personal shopperki w swojej Akademii Wizerunku Osa, bywa gwiazdą eventów modowych, wykłada zasady dress codu i prowadzi warsztaty wizerunku biznesowego dla firm. Jako ekspertka z dziedziny stylizacji udziela się w mediach.

Autor: Monika Jurczyk
Tytuł: Bądź boska
Wydawnictwo: Muza , Październik 2012
Liczba stron: 176
Cena: 29,99 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz