czwartek, 10 stycznia 2013

LADIES NIGHT Styczeń

Babskie pogaduchy, najnowsze kinowe premiery oraz ciekawi eksperci! Wybierz się na wyjątkowy seans Ladies Night poprzedzony prawdziwie kobiecymi atrakcjami w jednym z 15 kin Cinema City w Polsce.

Drogie Panie zawsze w jeden czwartek miesiąca zaprasza Was Cinema City na inspirujące wieczory filmowe TYLKO DLA KOBIET  — z dobrym filmem w roli głównej, pełne niezwykłych prezentów i niespodzianek oraz… mnóstwem nagród do wygrania!

Na kolejne spotkanie LADIES NIGHT Cinema City zaprasza Was już 17 stycznia o godzinie 19:30!
Czeka na Was przedpremierowy pokaz filmu: "PODEJRZANI ZAKOCHANI"

PODEJRZANI ZAKOCHANI
Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta.

Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca  na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany.

Nowy rok: nowa Ty! Nowe plany, pomysły, nowe trendy, nowy image, może nowy romans ;) Wejdźcie z impetem w nowy rok. Sprawdźcie co będzie na topie w 2013!

PRZEKAŻ DALEJ TĘ INFORMACJĘ !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz