piątek, 24 lutego 2012

Chwila oddechu

Znalazłam czas, aby nadgonić zaległości w lekturze czasopism. Obok mnie leży kupka zakupionych magazynów i z każdym dniem robi się większa. Przy kubku gorącej herbaty zabrałam się za pilne studiowanie zawartych w nich treści.
Wachlarz moich upodobać jest dość obszerny, od czasopism o tematyce kulinarnej, po przegląd czegoś, co jest konsensusem kobiecości i najnowszej mody oraz wszelkie nowinki kosmetyczne.

Nie gardzę również artykułami związanymi z odżywianiem, profilaktyką zdrowia oraz ciekawostkami na temat żywienia.
 
Ćwiczenia, fitness, ruch i sport to najlepsza droga do zgrabnej sylwetki, zdrowia i lepszego samopoczucia. Wybieram te czasopisma, które podpowiadają, jak wybrać dobry klub fitness, jak ćwiczyć w domu, czy można efektywnie ćwiczyć w pracy, co robić, gdy pojawią się u nas zakwasy lub kontuzje.
Cenię sobie również psychologiczne artykuły z zakresu wielce różnorodnych problemów dotykających człowieka.
Otwieram także na tych stronach, które dokonują analizy i porównania kosmetyków polskich 
i zagranicznych, markowych i tych tanich. Wskazują zamienniki drogich produktów stosowanych w kosmetyce w miarę naturalnego, które mają podobne działanie ale nie wykazują niekorzystnego efektu ubocznego.
Ciekawią mnie wywiady ze znanymi osobami. Mądrość, zawarta w tych krótkich wywiadach, zaskakuje. Być może nawet samych autorów tych wypowiedzi. A oni czasami mówią wprost, całkowicie otwarcie o tym, co trudne, bolesne, intymne. Pokazują siebie.
Na co zwracacie uwagę przy wyborze waszych ulubionych czasopism?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz