wtorek, 19 czerwca 2012

Cud oleju kokosowego

To dopiero wydarzenie! Ostatnie badania potwierdziły dobroczynny wpływ oleju kokosowego na zdrowie. Mimo tego, że należy on do tzw. tłuszczów nasyconych jego skład różni się i nie tyle nie zagraża zdrowiu ale wręcz zapobiega chorobom! Od tysięcy lat miliony ludzi na terenie Azji, Oceanii, Afryki i Ameryki Środkowej wykorzystują kokosy i olej jako główne źródło pożywienia.

Cieszą się oni znacznie lepszym zdrowiem niż ci z Ameryki Północnej czy Europy, którzy go nie jedzą. Wielu z tych ludzi, by utrzymać się przy życiu, swoją dietę niemal w całości opierali na kokosie. Nie chorowali na serce, raka, zapalenie stawów, cukrzycę i inne współczesne zwyrodnieniowe choroby, a przynajmniej do chwili, kiedy porzucili swoją tradycyjną, bazującą na kokosie, diecie, i zaczęli jeść współczesne pożywienie. Czy trzeba lepszej rekomendacji? Każde stwierdzenie autora na temat dobroczynnego wpływu oleju kokosowego potwierdzają opublikowane naukowe badania, zapisy historyczne i osobiste doświadczenie. Jeśli chcesz je zweryfikować, w książce znajdziesz dodatkowe źródła i materiały.

Oprócz właściwości leczniczych ten olej wzmacnia włosy, odżywia skórę a także wspomaga odchudzanie. Nieprzypadkowo autor - dyplomowany dietetyk, lekarz naturopata i niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie - nazywa kokos jednym z najwspanialszych zdrowych produktów spożywczych stworzonych przez Boga!

Autor: Bruce Fife
Liczba stron: 268
Wymiary: 150 x 210 mm
Cena: ok.22,99 zł


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz