niedziela, 17 czerwca 2012

Miracle

Lancome Miracle to symbol kobiety wyzwolonej i nowoczesnej. Zachwyca świeżością i delikatnością. Zapach dla kobiet, które potrafią oczarować swoją osobowością i pokazać swój wdzięk. Przeznaczony głównie dla tych promieniujących i emanujących życiem.
Miracle – zapach jak objawienie. Ponętny jak wschód słońca, wibrujący energią. Lekka nuta głowy, promienista nuta sercowa i uwodzicielskie tło zapowiadają nadchodzący dzień i zapraszają do przeżycia cudownych momentów, jak życie, jak miłość.
Skład:
Głowa: śliwka, frezja
Serce: magnolia, pieprz, imbir
Podstawa: jaśmin, piżmo

Wykreowane przez Alberto Morillasa i Harry'ego Fremonta. Określane przez producenta jako zapach energii, cudownego odkrycia, że piękno to życie. Flakon zaprojektował Charles Boussiquet.
Użytkownicy Cokupić.pl wystawili Lancome Miracle Woda perfumowana 50 ml ocenę: bardzo dobry. Uznali, że jego największa zaleta to: „trwałość”. Właściciele produktu najczęściej wybierają cechę: „nowoczesna”. 61% oceniających przyznało mu najwyższą możliwą ocenę. Większość piszących recenzje poleca ten produkt.
Prawdziwa rewelacja dla kobiet, które lubią delikatne, subtelne, zmysłowe zapachy. Bardzo trwały i dość intensywnie wpływający na inne osoby - ciężko obok takiej nuty zapachowe przejść obojętnie. Pasuje zarówno dla kobiet delikatnych, jak i bardziej odważnych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz