środa, 11 kwietnia 2012

Mięta, seledyn

Modne kolory na wiosnę 2012 zdominowane zostały przez jedną barwę - ZIELEŃ i wszelkie romantyczne pastelowe odcienie zieleni.
Zieleń jest kolorem wymagającym. Najlepiej wygląda, jeśli jestem choć trochę opalona. Sprawdza się w wydaniu eleganckim, a także romantycznym. Jeżeli chcę trochę zaszaleć, łączę go kontrastowo z cytrynową barwą.
Postawiłam na wyrazistą zieleń, a dokładnie jej odcienie w połączeniu z granatem i zakupiłam sobie jedwabną spódniczkę. To intensywna mieszanka barw, która spowoduje, że będę się wyróżniać z tłumu.
Do zieleni pasują żółty, brązowy, złoto fiolet i oberżyna. A zieleń pasuje do każdego typu urody - zarówno brunetkom jak i blondynkom, ale przede wszystkim rudym kobietom o kocich, zielonych oczach.

Zieleń wspaniale uspokaja. To idealny kolor do wystroju pomieszczeń, w których relaksujemy się po całodziennym zabieganiu. Zieleń pomaga w osiągnięciu stanu wewnętrznej równowagi. Łagodzi zszargane nerwy, koi zmysły.  Udowodniono medycznie, że zieleń wpływa korzystnie na regulację krążenia. Co więcej, obniża ciśnienie krwi. Malujmy, więc ściany na zielono i wybierajmy w ubiorze zielone akcenty. Na zdrowie!

Czy lubicie zielone odcienie w ubiorze?

2 komentarze:

  1. Postaram się odszyfrować jej nr i znaleźć w asortymencie aczkolwiek wątpliwa sprawa, bo to dość wiekowa próbka:(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pięknie dziękuję za pomoc. Serdecznie Cię pozdrawiam !!!

      Usuń