czwartek, 5 kwietnia 2012

W zdrowym ciele, zdrowy duch

W dbaniu o sylwetkę, postanowiłam zakupić dwa czasopisma. W kwietniu zaczęło się wielkie pospolite ruszenie tysięcy osób chętnych do ćwiczeń. Zjawisko obserwują to pracownicy klubów fitness.Nadchodzi sezon bikini i związane z nim marzenie o szczupłej sylwetce i płaskim brzuszku. W kwietniowym wydaniu Vity znajdziemy również sposoby na pamięć, informacje co zatrzymuje wodę w organizmie oraz zestawy najlepszych ćwiczeń dla 20, 30 i 40-latków.
Załączony był film Trening wyszczuplający uda i pośladki. To zestaw łatwych do opanowania ćwiczeń wyszczuplających i wysmuklających sylwetkę. Trening Kendella zapewni Ci mocne mięśnie ud i pośladków oraz fantastyczną kondycję. 
Kendell Hogan - to gwiazda Star Trainers i mistrz aerobiku.Jego energiczna i nowoczesna choreografia oraz rozrywkowa technika prowadzenia treningu pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym.
W najnowszym Shape przedstawiane są 3 rewelacyjne ćwiczenia na płaski i jędrny brzuch dla każdej z nas - tej początkującej i zaawansowanej fitnesski. Można znaleźć odpowiedź czy warto stosować dietę wegetariańską? Może jest ona tylko kaprysem hollywoodzkich gwiazd, które i tak są szczupłe?
Dołączony filmik Totalna metamorfoza - Szczupła w 4 tygodnie to autorski program Ewy Chodakowskiej. Autorka stworzyła program, który wyszczupla i modeluje całe ciało w 4 tygodnie. Zalety programu to łatwość wykonania, wysoka intensywność ćwiczeń i ciągłe napięcie mięśni brzucha. Spinasz je bez względu na przyjętą pozycję. Ważna jest również kolejność ćwiczeń. Wszystko to sprawia, że program wyjątkowo skutecznie wysmukla, kształtuje sylwetkę. Trening nie tylko poprawia kondycję, ale też wpływa korzystnie na samopoczucie.
LIONFITNESS.pl
To wirtualny trener, z którym zrzucisz zbędne kilogramy za pomocą indywidualnie dobranego treningu i diety. Można znaleźć tu filmy video, na których instruktorzy fitness pokazują, jak precyzyjnie wykonać każde ćwiczenie. Lionfitness to także pierwszy portal w Polsce z działem rehabilitacji. Dzięki zamieszczonym tam poradom łatwiej wrócisz do zdrowia po kontuzji. W każdej chwili możesz też zasięgnąć rady specjalisty z wybranej przez siebie dziedziny.


Jakie macie swoje sprawdzone sposoby w dbaniu o swoje ciało i kondycje fizyczną?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz