niedziela, 15 kwietnia 2012

Prasa kobieca

W kwietniowym InStylu gwiazdą wydania jest Jennifer Aniston. Liczba jej fanów ciągle rośnie, a każdy szczegół z jej życia trafia na pierwsze strony gazet. W tym wydaniu Aniston odpowiada na zadane pytania. Znajdziemy również ranking mascar, poznamy faworytów. Dowiemy się jak można zdobyć próbki znanych marek kosmetycznych za darmo. 15 sławnych stylistów zdradza nam swoje tajne sposoby doprowadzania do perfekcji każdej sylwetki. Sekrety specjalisty: 6 mitów o starzeniu się skóry. Znajdziemy również odpowiedzi na pytania: Jak pozbyć się nadprogramowych kilogramów?
Świat kobiet przedstawia najmodniejsze diety na wiosnę. Dzięki nim możesz zrzucić aż 5 kg w miesiąc! Modne kolory, wzory i dodatki do mieszkań.Jak dobrać marynarkę do spodni - stylizacje na ciepłe majowe dni. Sposoby na bolesne afty - jak się ich ustrzec i jak leczyć. Kosmetyki i zabiegi, które odświeżą skórę. Złuszczanie i nawilżanie - zabiegi dla ciała i dla zmysłów. Przepisy na najlepsze dania z makaronem. Kosmetyki i zabiegi, które odświeżą skórę.
Do gazety była dołączona próbka kremu wypełniającego zmarszczki na dzień do cery suchej. 5 razy więcej kwasu hialuronowego, większa skuteczność w wypełnianiu nawet głębokich zmarszczek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz