wtorek, 7 sierpnia 2012

Prasa


Sierpień to kolejny miesiąc z rzędu, w którym można obserwować na nocnym niebie ciekawe zjawiska astronomiczne, począwszy od planet, a skończywszy na „spadających gwiazdach”. Atrakcją sierpniowego nieba będą zapewne Perseidy, których aktywność przypadnie 12 sierpnia. Meteorów warto szukać już teraz, podobno gdy ktoś zobaczy spadającą z nieba gwiazdkę i pomyśli życzenie, to się ono spełni. Jeżeli ktoś woli czytać, niż oglądać niebo, polecam przejrzenie sierpniowej prasy kobiecej.

W Poradniku domowym doradzą, jak się ubierać, aby wyglądać młodziej, wystarczy odpowiednio skomponowany strój. Trendy: sukienki z trenem. Podpowiadają, jak skutecznie dbać o zęby. Efektowne i niedrogie: oczko wodne na balkonie. Plebiscyt: kosmetyki do włosów. Przepyszne i łatwe do przyrządzenia ciasta z wiśniami. Malta zachwyca zabytkami, przyrodą, kulturą. Sierpniowy "poradnik domowy" dostępny także z książką kucharską "Światowa kuchnia tanim kosztem".
W InStylu dowiemy się o trendach na jesień/zimę 2012/2013, które sprawdzą się na co dzień. Od kobaltowych rzęs po koka la stewardesa. Masz jeszcze chwilę, żeby podjąć decyzję, który z trendów będzie Twój. Klucz do koloru - arbuz, soczysty czerwony rozwodniony różem i oranżem. Podobnie jak w naturze odrobina orzeźwia. Kolory pop - wąskie paski. Lody dla dorosłych. Kulinarne dzieła sztuki, idealne na upały. Jeśli dodasz do nich odrobinę alkoholu, zmieniają się w wystrzałowego drinka. Aha, i zrobisz je w domu, sama, w parę minut. Przegląd książek do poczytania w podróży i na plaży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz