środa, 17 października 2012

Syrena

Gąbka antycellulitowa, Syrena
Firma Syrena wypuściła na rynek serię gąbek, wśród których znajduje się jedna, zaprojektowana specjalnie do walki z cellulitem. Dzięki swej specjalnej strukturze gąbka pobudza krążenie w tkance tłuszczowej, co prowadzi do redukcji "pomarańczowej skórki". Efekty są widoczne już po kilku tygodniach (testy wykazały, że po 4 tygodniach traciły nawet do 2 cm w obwodzie uda). Aby uzyskać takie rezultaty, należy korzystać z gąbki co drugi dzień: w czasie kąpieli trzeba nacierać nią uda przez dwie minuty. Klientki mogą to robić z pomocą szorstkiej lub gładkiej strony gąbki (w zależności od rodzaju ich skóry). Gąbka antycellulitowa Syrena jest najtańszym sposobem na pozbycie się cellulitu. Skutecznością dorównuje tradycyjnym metodom likwidacji "pomarańczowej skórki", takim jak kremy czy masaże w gabinetach kosmetycznych lub zakładach spa.
Gąbka Syreny jest dostępna w czterech zestawach kolorystycznych: pomarańczowo-żółtym, różow-żółtym, zielono-żółtym i niebiesko-żółtym.

Cena: 3zł

Mamy do czynienia z bardzo ciekawą i niedrogą gąbką do kąpieli. Trudno mi ocenić czy faktycznie zwalcza cellulit, ale i tak spełnia swoje peelingujące zadanie. Nie oszukujmy się - to wcale nie jest miłe uczucie - skóra będzie czerwona po użyciu i będzie piekła. Nie zrażajcie się jednak- długotrwałe i systematyczne używanie powinno dać oczekiwane efekty. Nie sądziłam, że zwykła szorstka gąbka za 3 zł może usunąć cellulit, choć nie ukrywam, że nie zrobi tego w 100% procentach. Za pierwszym razem, nie byłam zadowolona z jej efektów, byłam przekonana, że to pic na wodę, to co robi, lecz z czasem gdy zaczęłam jej systematycznie używać, byłam w szoku! Skóra była zdecydowanie jędrniejsza, gładsza, no cudowna.
Teraz, po ok. roku intensywnego stosowania mogę zauważyć efekty, że cellulit jest mniej widoczny, choć to nie jest 100% zniknięcie cellulitu, ale nie narzekam, skóra jest gładka, ściera naskórek dzięki czemu kremy się lepiej wchłaniają. Polecam !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz