środa, 21 marca 2012

Na przesilenie wiosenne

Pierwsze, słoneczne dni mogą powodować osłabienie. Dokuczają nam bóle głowy, czujemy się zmęczone. By odzyskać formę po zimie, warto wzmocnić organizm. Proponuję zatem mleczko pszczele firmy Farma, przetestowane na sobie.
To suplement diety w postaci kapsułek. Preparat wspomagający system odpornościowy organizmu, przeznaczony dla osób o obniżonej sprawności fizycznej i psychicznej. Cena ok. 44 zł.

Noworoczne postanowienia rób... WIOSNĄ. Z badań wynika, że prawie 40% Polaków robi postanowienia noworoczne. Najczęściej przyrzekamy: "Będę dbać o kondycje fizyczną i zdrowie (53% chce chodzić regularnie na basen, fitness, siłownię)". Pragniemy także zdrowiej się odżywiać (42%) i żyć oszczędniej (37%). Mamy zamiar spędzać więcej czasu z bliskimi (32%) i planujemy rzucić palenie (29%). Wszystkie obietnice brzmią bardzo pięknie, dużo gorzej wygląda jednak kwestia ich dotrzymywania. Okazuje się, że w praktyce brakuje nam: silnej woli (46%), czasu (42%), pieniędzy (31%) i motywacji (26%). Nie warto robić postanowień w styczniu, psychologowie radzą: spróbuj robić je wiosną, a będziesz miała więcej siły i ochoty na ich realizację.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz