poniedziałek, 19 marca 2012

Prasa kobieca

Polecam kolejne czasopisma kobiece na miesiąc kwiecień.W Elle wywiad z Tatianą Okupnik, nową jurorką w "X Factor", opowiada jak zmienił ją Londyn. Oszukał mnie książę z bajki, tęskniły za miłością teraz spłacają długi. Za gruba na modę? Już nie ! Dziennikarka ELLE na tropie dużych rozmiarów. Moda lat 50' z przymrużeniem oka. Sportowe ciuchy tylko do szpilek. Radzą, gdzie kupić pastelowe hity, obecnie na topie. Sharon Stone zdradza swój przepis na piękno. Sekrety szczupłych kobiet.
W SHARPE gwiazda miesiąca Julia Kamińska, jem pizzę i chudnę. Bezsenność, 12 kroków do dobrego snu. Kipi kasza, zrzucaj kilogramy i nie trać energii. Turbo spalanie i modelowanie ciała.
W "Świecie kobiet" potrawy na Wielkanoc z różnych stron Polski czyli tradycyjne polskie przysmaki na święta. Modowe hity wiosna/lato 2012. Jak umalować się do pracy, na wieczór, na randkę i do zdjęcia. Piękne nogi bez żylaków i cellulitu, nowoczesne zabiegi, skuteczne diety. Polecam również reportaż o kobiecie, która przez  3 tyg. była w śpiączce, obudziła się, teraz ceni sobie każdą chwilę życia.
W Twoim Stylu Agnieszka Grochowska, zdejmuję maskę i gram. Przepisy na dwa dni z rodziną. Uwaga, pojawił się nowy rodzaj trądziku i nowe pomysły jak go leczyć. Trend miesiąca - Żółty to trudny kolor? Połączenie zrealizowane - dodajemy do siebie: kwiaty, kwadraty, paski, kropki. Jak uchronić się przed próchnicą?
Do gazet były dodane różne dodatki.
W Twoim Stylu znajdowała się książeczka STYL TRENDY wiosna-lato 2012.
Dołączona również była karta.

oraz darmowe próbki.

Jeżeli brakuje nam pomysłów na wielkanocne potrawy, polecam zajrzeć do Pani Domu.
 
Co polecacie z czasopism w tym miesiącu?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz