wtorek, 11 września 2012

Elavia

Elavia to unikalny, kompleksowy program odchudzania, który przez 25 dni pomaga pozbyć się kilku kilogramów. Zdążymy więc jeszcze przed latem "zrobić porządki" ze swoją sylwetką po zimie!
Preparat Elavia zawiera aż 14 naturalnych aktywnych składników. W skład kompleksowego programu odchudzania wchodzi: Elavia Intensive – płynny koncentrat oraz kapsułki Anti Yo-Yo na dzień i noc.

Elavia Intensive
– to płynny preparat, który przyjmujemy przez pierwsze 10 dni kuracji, gubiąc zbędne kilogramy. Jego poszczególne składniki odpowiedzialne są za działanie na czterech poziomach - spalanie, drenowanie, oczyszczanie i wzmacnianie.
14 aktywnych składników suplementu diety Elavia wspiera naturalne procesy zachodzące w organizmie podczas zrzucania zbędnej masy ciała. Zielona herbata, guarana, ostrokrzew paragwajski i herbata Yunnan pomagają w spalaniu tłuszczów, koper włoski, seler i jęczmień usuwają nadmiar wody, cykoria, grejpfrut i figa indyjska eliminują toksyny, a orzeszki kola wzmacniają organizm. Preparat rozpuszczalny w szklance wody ma intensywny malinowo-wiśniowy smak.

Elavia Anti Yo-Yo
stabilizuje osiągniętą masę ciała zapobiegając efektowi jo-jo. Przyjmujemy ją przez następne 15 dni.
Kapsułka na DZIEŃ już od samego rana obudza i poprawia samopoczucie. Jest połączeniem wyciągów z zielonej herbaty, jęczmienia, ostrokrzewu paragwajskiego (maté), orzeszków kola, kopru i selera, które działają na cztery sposoby: usuwają tłuszcz, redukują wzdęcia, oczyszczają i dodają energii.

Kapsułka na NOC uzupełnia i wzmacnia efekt uzyskany w dzień dzięki przedłużonemu działaniu (zastrzeżonej technologii Round-the-Clock), specyficznych, czynnych substancji. W skład kapsułek wchodzi melisa, która redukuje stres, winogrona oczyszczające organizm i poprawiające przemianę materii i wyciąg ze strąków fasoli wspomagający pracę wątroby i ograniczający wchłanianie węglowodanów.
Dzięki temu kapsułki stabilizują odchudzanie i działają odstresowująco. 
Produkty Elavia Slim dostępne są w wybranych aptekach w promocyjnych cenach:
Elavia Intensive od 45 zł
Elavia Anti Yo-Yo od 54 zł 
Więcej informacji na stronie: www.elavia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz