piątek, 14 września 2012

Kolor dnia - koralowa czerwień

Na całym świecie czerwień ma własną symbolikę. W Chinach oznacza powodzenie, w Indiach - szczęście. W Polsce kojarzy się z namiętnością. Niezależnie od znaczenia - zawsze przyciąga uwagę.
2012 to rok energii, siły, optymizmu i dynamiki. W palecie kolorystycznej najlepiej cechy te odzwierciedla czerwień w odcieniu koralu. Jest zarazem kapryśna i poważna, dynamiczna i delikatna. Mimo że jest to barwa niezwykle indywidualna, jedno jest stałe - czerwień zawsze motywuje do działania.
Lekko wyblakła, zabarwiona łososiowym pomarańczem - taka jest koralowa czerwień. To najdelikatniejszy i najcieplejszy odcień koloru czerwonego. W sam raz dla tych z was, które źle się czują w ostrej czerwieni.
Mój ostatni nabytek - DELIA Cosmetics EMAILE CORAL Prosilk, Lakier do paznokci
Supertrwała, ochronna emalia do paznokci. Dzięki zawartości PROSILK - kompleksu aktywnych składników wzbogaconych o proteiny jedwabiu, emalia doskonale nawilża i pielęgnuje paznokcie, chroniąc je przed promieniowaniem UV. Pokrywa paznokcie intensywnym, trwałym kolorem. Lakier długo utrzymuje się na paznokciu, ładnie się rozprowadza, nie tworzy smug, bardzo szybko schnie.
Producent: Delia
Odcień: 209
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,02 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz