czwartek, 19 lipca 2012

Pranamat Eco


Pranamat Eco to doskonałe narzędzie do samoleczenia, relaksacji i regeneracji. Korzysta z zasad akupresury i refleksoterapii, odradza pradawną mądrość we współczesnej i ergonomicznej konstrukcji.
Kwiaty lotosu Pranamat działają jak znane z akupresury „gwoździe”, aktywując życiowe potoki i odbudowując ciało. Leżąc wygodnie na tym nowoczesnym „łóżku fakira”, mającym swe korzenie w tradycji starodawnej jogi, pomagają Państwo swemu ciało wyleczyć się i odbudować utraconą energię. Wszystko, co trzeba zrobić – to po prostu położyć się i rozluźnić!

JAK POMAGA PRANAMAT ECO?
Pranamat Eco pomaga uwolnić się od skurczy mięśni, usuwa ból i stres. To doskonały sposób na szybki i wydajny odpoczynek po ciężkim dniu. Idealnie nadaje się do rozluźnienia po zajęciach sportowych i fitness, do relaksacji i medytacji, dla osób, praktykujących jogę i pilates.
Regularne posługiwanie się Pranamat pomaga efektywnie rozluźnić się i uruchomić proces samoleczenia.
 Zalecane jest używanie Pranamat w celu:
- Wyleczenia wielu chorób kręgosłupa.
- Rozluźnienia mięśni, pozbycia się skurczy i drętwienia mięśni.
- Wydajnego wypoczynku i poprawy snu.
- Zmniejszenia bólu głowy, migreny i następstw stresu.
- Podwyższenia ogólnego poziomu energii.
- Poprawy ukrwienia, podwyższenia stopnia napięcia i elastyczności skóry. Pomaga także pozbyć się cellulitisu.
- Rekompensaty braku aktywności fizycznej:
- W przypadku długotrwałych lotów i podróży samochodem
- Przy długotrwałej pracy siedzącej (przy komputerze)
- Przy chorobach, związanych z unieruchomieniem.

WYKONANIE PRANAMAT ECO
Kluczowy element wykonany został w formie pąku lotosu – symbolu czystości, duchowości i uzdrowienia. Jak kwiat lotosu, wystający z mętnej wody, pozostaje czysty i nieskazitelny, także i Państwo mogą wypłynąć na powierzchnię stresów dnia codziennego, odzyskując energię ciała i równowagę duchową. Pranamat Eco składa się z 221 wspaniałych „pąków lotosu”, z których każdy ma 25 ostrych płatków. Ich mechaniczne oddziaływanie na odrębne punkty i receptory na skórze stymuluje ukrwienie, usuwa ucisk w kręgosłupie i przywraca potoki energii. Tak właśnie pradawne „łoże fakira” zmieniło się w piękną „kwiecistą łąkę”.
Każdy szczegół Pranamat Eco stworzony został ze skrupulatnością i uwagą. Kolor maty także nie jest przypadkowy. Wynika z dogłębnych przemyśleń filozoficznych. Stworzyliśmy harmonijny i funkcjonalny design, dlatego jesteśmy przekonani, że piękno samo w sobie stanowi siłę uzdrawiającą.

DLACZEGO ECO?
Pranamat Eco do użytku indywidualnego stworzony został w 100 procentach z materiałów organicznych, takich jak len, bawełna i włókna kokosowe. Kwiaty lotosu wykonano z H.I.P.S. Wszystkie materiały są naturalne, czyste ekologicznie i przyjazne dla człowieka i otoczenia.
Użycie pąków lotosu, struktura ich umiejscowienia, przypominająca plastry miodu, zdają się mówić: „Bądź bliżej natury, a ona nagrodzi cię radością i ciepłem, da ci spokój i duchową harmonię!”

JAK DZIAŁA PRANAMAT?
Mechaniczne oddziaływanie na poszczególne punkty i receptory na skórze stymuluje krążenie krwi i przepływ limfy w sąsiadujących organach (skóra robi się czerwona). Mięśnie rozluźniają się, usuwane są skurcze, poprawie ulega krążenie krwi, pobudzane są końcówki nerwowe, dzięki czemu korzystne oddziaływanie wpływa na cały organizm. Uczucie bólu powoduje produkcję endorfin. Te związku polipeptydowe, które w naturalny sposób produkowane są w neuronach mózgu, w budowie przypominają opiaty (związki morfinopodobne). Mają one zdolność do ograniczania bólu, tak jak opiaty, i wpływają na stan emocjonalny. Nieprzyjemne odczucia mijają, poprawia się nastrój, pojawia się uczucie spokoju, a ciało rozluźnia się i rozgrzewa. Dzięki oddziaływaniu na poszczególne aktywne punkty akupunktury i strefy marma (na plecach i ramionach, szyi, w pasie, na dłoniach i stopach) uelastycznia się cały organizm. Punkty te odpowiadają za pracę organów wewnętrznych, zapewniają szybką mobilizację wewnętrznych rezerw organizmu, dzięki czemu może on walczyć z zewnętrznymi, szkodliwymi wpływami. Regulują też energię życiową.
Pranamat doskonale kompensuje niedobór stymulacji odpowiednich punktów, intensywnie oddziałując i aktywizując je. Regularne używanie Pranamat pomaga aktywizować w organizmie procesy odbudowy i rekonstrukcji, siły obronne i zdolność do samoleczenia.
Liście lotosu: 100% H.I.P.S
Pokrywa wypełniacza: 100% bawełna
Pokrowiec: 100% len
Wypełniacz: 100% włókna kokosowe
Wałek Mini 40x10x10cm: 100% bawełna (wsad i pokrowiec)
Wypełniacz: 100% Łuska gryki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz